جزوه آموزش etabs 2016 دکتر حسین زاده

(ویرایش 1/7/95) ین جزوه در حدود ۶۲۵ صفحه است و کاری است از آقای دکتر مسعود حسین زاده وشامل بخشهای مختلف از جمله نحوه تنظیم ضوابط ایین نامه ای در...

جزوهآموزش etabs2016 دکتر حسین زاده درادامه برای دانلود در اختیار شما همکاران گرامی قرار میگیرد.این جزوه در حدود ۶۲۵ صفحه است و کاری است از آقای دکتر مسعود حسین  زاده وشامل بخشهای مختلف از جمله نحوه تنظیم ضوابط ایین نامه ای در ایتبس است که میتواندبرای شما مفیدواقع شود در ادامه لینک دانلود این فایل ارزشمند تقدیم حضور شما میشود


جزوه ETABS&SAFE  (ویرایش 1/7/95) 


این جزوه 625 صفحه می باشد و شامل بخشهای مختلف از جمله نحوه تنظیم ضوابط اییننامه ای در ایتبس های 9 و 2015 می باشد. دانشجویانی که در کلاسهای ایتبس 1 و 2اینجانب شرکت می کنند لازم است این جزوه را به همراه داشته باشند. در ایتبس 1 تنهافصلهای 3 و 4 جزوه تدریس می شود. در ایتبس 2 تنها فصلهای 5 الی 10 جزوه تدریس میشود. 
دانلود جزوه ایتبس   ETABS 


دانلود فایل EXCELL محاسبه نیرویزلزله بر اساس ویرایش 4 


دانلود مجموعه فایلهای ETABS9.7.4 


دانلود مجموعه فایلهای ETABS-2015.2.2 


دانلود مجموعه فایلهای ETABS-2016.0.0 ویرایش بعدی جزوه در بهار 1396 منتشر خواهد شد.پايان مطلب: 1395/12/19         تعداد بازدیدازخبر: 503   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  2  *  4

   


مـهمترین اخـبار  

اظهارات معاون وزیر راه درمورد سود بخش مسکن
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن ۵.۶ درصد و تورم حدود ۱۰ درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.
سوزوکی، به سودکی؟
سازمان نظام مهندسی استان البرز یک دستگاه خودروی سوزوکی گرند ویتارا به ارزش 140 میلیون تومان در اسفند ماه سال 95 خریداری و در اختيار اداره كلى قرار داده كه جايگاه نظارتى دارد.
ابهامات ابلاغیه حداکثر 400 متر
در نظر بگیرید پروانه در سال 95 صادر شده است و مالک در سال 96 عملیات ساختمانی را شروع و در سال 98 پایانکاردرخواست کند. این نیم کار اضافه، مربوط به چه سالی است؟ سال ثبت طراحی در ظرفیت مهندس؟ سال وقوع تخلف؟ یا سال صدور پایانکار؟
ابلاغیه محاسبه تعداد کارهای زیر 400 مترمربع
در ابلاغیه دکتر مظاهری به سازمان نظام مهندسی جهت تشویق مهندسان به طراحی کارهایِ با متراژ کم، حد و مرز جدیدی برای حداکثر تعداد کار مهندسان تعریف شده است.

اخبارحوزه ساختمان