اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی

به گزارش سایت صنما و به نقل از سایت نظام مهندسی تهران اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی برای کلیه مودیان حقیقی از جمله تمام اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان که قبلا وضعیت ثبت نام شماره اقتصادی آنها 45 بوده توسط سازمان مالیاتی به شرح زیر صادر شده است.

به اطلاع اعضای حقیقی محترمسازمان می رساند با توجه به تغییر شماره وضعیت ثبت نام کد اقتصادی مودیان مالیاتیاز "وضعیت 45" به "وضعیت 33" لازم است در اسرع وقت برایویرایش اطلاعات و تکمیل اطلاعات مورد درخواست در خصوص "نوع شغل"  ضمن مراجعه به آدرس   www.tax.gov.ir و ورود به سامانه ثبت نام و صدورکد اقتصادی پیغام‌های قرمز رنگ رابررسی و از طریق لینک "نمایش و ویرایش اطلاعات" موارد مورد درخواست راویرایش و مجدد پیامک تایید اطلاعات را  از طرف سازمان امور مالیاتی کشوردریافت نمایند.

لینک دانلود راهنمای ویرایش ثبت نام مالیاتی

منبع: سازمان نظام مهندسی تهرانپايان مطلب: 1396/03/11         تعداد بازدیدازخبر: 478   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  8  *  3

   


مـهمترین اخـبار  

پناهگاه ضروری ساخته شده از مقوا
بناهای او اغلب به عنوان مسکن موقت، برای کمک به محرومان در کشورهای فاجعه زده مانند هائیتی، رواندا یا ژاپن در نظر گرفته شدند. اما اغلب این ساختمان‌ها‌ برای مدتها‌ی طولانی پس از اینکه مورد استفاده قرار می‌گیرند و به چشم اندازی مورد علاقه ی مردم مبدل می‌شوند
بررسی عملکرد شرکتهای خدمات مهندسی آزمایش بتن در استان البرز
در ادامه به منظور دانستن نحوه ارایه این خدمات، تاثیر خدمات یاد شده بر کیفیت بتن تولیدی و نیز میزان رضایت مندی اهالی فن و بهره برداران، مروری خواهیم داشت بر فرآیند جاری شرکتهای خدمات آزمایشگاهی بتن در استان البرز.
داستان زنجره و مورچه
حکایت همیشگی ما با زمین لرزه ها و بحران ها -یادداشتی از مهندس بیات ماکو
اظهارات معاون وزیر راه درمورد سود بخش مسکن
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن ۵.۶ درصد و تورم حدود ۱۰ درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.

اخبارحوزه ساختمان