اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی

به گزارش سایت صنما و به نقل از سایت نظام مهندسی تهران اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی برای کلیه مودیان حقیقی از جمله تمام اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان که قبلا وضعیت ثبت نام شماره اقتصادی آنها 45 بوده توسط سازمان مالیاتی به شرح زیر صادر شده است.

به اطلاع اعضای حقیقی محترمسازمان می رساند با توجه به تغییر شماره وضعیت ثبت نام کد اقتصادی مودیان مالیاتیاز "وضعیت 45" به "وضعیت 33" لازم است در اسرع وقت برایویرایش اطلاعات و تکمیل اطلاعات مورد درخواست در خصوص "نوع شغل"  ضمن مراجعه به آدرس   www.tax.gov.ir و ورود به سامانه ثبت نام و صدورکد اقتصادی پیغام‌های قرمز رنگ رابررسی و از طریق لینک "نمایش و ویرایش اطلاعات" موارد مورد درخواست راویرایش و مجدد پیامک تایید اطلاعات را  از طرف سازمان امور مالیاتی کشوردریافت نمایند.

لینک دانلود راهنمای ویرایش ثبت نام مالیاتی

منبع: سازمان نظام مهندسی تهرانپايان مطلب: 1396/03/11         تعداد بازدیدازخبر: 398   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  2  *  8

   


مـهمترین اخـبار  

اظهارات معاون وزیر راه درمورد سود بخش مسکن
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن ۵.۶ درصد و تورم حدود ۱۰ درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.
سوزوکی، به سودکی؟
سازمان نظام مهندسی استان البرز یک دستگاه خودروی سوزوکی گرند ویتارا به ارزش 140 میلیون تومان در اسفند ماه سال 95 خریداری و در اختيار اداره كلى قرار داده كه جايگاه نظارتى دارد.
ابهامات ابلاغیه حداکثر 400 متر
در نظر بگیرید پروانه در سال 95 صادر شده است و مالک در سال 96 عملیات ساختمانی را شروع و در سال 98 پایانکاردرخواست کند. این نیم کار اضافه، مربوط به چه سالی است؟ سال ثبت طراحی در ظرفیت مهندس؟ سال وقوع تخلف؟ یا سال صدور پایانکار؟
ابلاغیه محاسبه تعداد کارهای زیر 400 مترمربع
در ابلاغیه دکتر مظاهری به سازمان نظام مهندسی جهت تشویق مهندسان به طراحی کارهایِ با متراژ کم، حد و مرز جدیدی برای حداکثر تعداد کار مهندسان تعریف شده است.

اخبارحوزه ساختمان