اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی

به گزارش سایت صنما و به نقل از سایت نظام مهندسی تهران اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی برای کلیه مودیان حقیقی از جمله تمام اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان که قبلا وضعیت ثبت نام شماره اقتصادی آنها 45 بوده توسط سازمان مالیاتی به شرح زیر صادر شده است.

به اطلاع اعضای حقیقی محترمسازمان می رساند با توجه به تغییر شماره وضعیت ثبت نام کد اقتصادی مودیان مالیاتیاز "وضعیت 45" به "وضعیت 33" لازم است در اسرع وقت برایویرایش اطلاعات و تکمیل اطلاعات مورد درخواست در خصوص "نوع شغل"  ضمن مراجعه به آدرس   www.tax.gov.ir و ورود به سامانه ثبت نام و صدورکد اقتصادی پیغام‌های قرمز رنگ رابررسی و از طریق لینک "نمایش و ویرایش اطلاعات" موارد مورد درخواست راویرایش و مجدد پیامک تایید اطلاعات را  از طرف سازمان امور مالیاتی کشوردریافت نمایند.

لینک دانلود راهنمای ویرایش ثبت نام مالیاتی

منبع: سازمان نظام مهندسی تهرانپايان مطلب: 1396/03/11         تعداد بازدیدازخبر: 657   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  5  *  4

   


مـهمترین اخـبار  

گاف بزرگ وزارت راه و شهرسازی
گاف بزرگ وزارت راه و شهرسازی/ورود سازمان بازرسی به دعوای آخوندی و سازمان نظام مهندسی
دستورالعمل اجرایی منع پذیرش و یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان
وزیر راه و شهرسازی، دستورالعمل اجرایی منع پذیرش همزمان اموری که زمینه و موجبات نمایندگی و یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان را فراهم می‌آورد، در ۴ بند همراه با جدول پیوست ابلاغ کرد.
بيانيه تلگرامي وزير در خصوص بخشنامه جديد
بيانيه تلگرامي كانال وزير راه و شهرسازي در خصوص بخشنامه جديد "منع مداخله كارمندان دولت در ارايه خدمات مهندسي ساختمان"
پناهگاه ضروری ساخته شده از مقوا
بناهای او اغلب به عنوان مسکن موقت، برای کمک به محرومان در کشورهای فاجعه زده مانند هائیتی، رواندا یا ژاپن در نظر گرفته شدند. اما اغلب این ساختمان‌ها‌ برای مدتها‌ی طولانی پس از اینکه مورد استفاده قرار می‌گیرند و به چشم اندازی مورد علاقه ی مردم مبدل می‌شوند

اخبارحوزه ساختمان