مداخله تهران در انتخاب اعضاى هيات مديره سازمان البرز!! PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه 11 تیر 1391 ساعت 08:42

 

شنيده شده كه برخى از اعضاى هيات مديره سازمان نظام مهندسى استان تهران در حال برنامه ريزى براى انتخابات استان البرز هستند.

احتمال مى رود كه تتمه بنيانگذاران كه به دليل كشف گستره فساد سالهاى  اخير دچار از هم پاشيدگى شده  و آرائى كه در انتخابات قبلى به نفع بنيانگذاران به صندوق آرا ريخته شده در سايه هدايت افراد مذكور مجدداً سازماندهى شده و به هر وسيله اى ديگرى اين ماموريت براى انتخابات آتى نيز انجام شود.

متهم بزرك كه مدتى است در بازداشت به سر مى برد و ميليون ها متر مربع كار طراحى،  نظارت و اجرا را به طرق مختلف و عمدتاً خارج از روال  قانونى انجام داده و با افراد مذكور هم حشر و نشر و بده بستانهائى داشته، در دور قبلى انتخابات اين ماموريت را به سرانجام رساند.

براى دور بعدى انتخابات هنوز فردى كه بتواند جايگزين متهم بزرك شود و اين ماموريت را به خوبى وى انجام دهد هنوز تعيين نشده است. شايد اينبار به دليل فقدان حضور متهم بزرگ و اهميت اين دور انتخابات، افراد بيشترى براى انجام اين ماموريت گماشته شوند.

شايان ذكر است كه متهم بزرگ، قبل از انتخابات دور اول استان البرز، حكم انتصاب رئيس دفتر نماينگى را  به نحوى از سازمان استان گرفت كه اعضای هیات مدیره استان ها در مجمع عمومى سازمان در مازندران حضور داشتند. ولى فاصله محل اجلاس تا كرج، مانع انجام مسافرت متهم بزرگ به محل اجلاس براى اخذ امضاى حكم مذكور نشد.

در راستاى همين مراودات بود كه هر جا اراده مى شد متهم بزرگ ماموريتى انجام دهد، در اين ماموريت ها هم از مزيت كارگردانى خويش به نفع انجام منويات، بهره مى جست و هم بدون مضايقه هر مقدار كه لازمه انجام ماموريت بودهزينه مى كرد. بديهى است كه در سايه اين ارتباط دو طرفه، متهم بزرگ با آسودگى خاطر و پشت گرمى نسبت به پشتوانه اى كه داشت به تخلفات خود ادامه مى داد.

اين مراودات در سال اخير به حدى توسعه پيدا كرد كه متهم بزرگ و دار و دسته وى، البته در راستاى ماموريتى ديگر به عرصه انتخابات مجلس نيز كشيده شدند، SMS دعوت از مهندسان در سايه آن اراده و اين كارگردانى به دست اعضاى سازمان رسيد و عده اى هم بدون آگاهى از اينگونه جريانات، دعوت مذكور را لبيك گفتند و در آن مجلس متوجه شأن جديد متهم بزرگ و ياران وى شدند. طبيعى بود كه تقبل هزينه هاى پذيرائى نيز بر عهده متهم بزرگ بوده و به آن مباهات مى كرد.

ظاهراً برنامه ريزى براى مداخله در انتخابات استان البرز قطعى شده ولى بايد منتظر ماند تا اِعطاى نقش كارگردانى و فرد حامى و يا حاميان ريخت و پاشهاى مالى اين انتخابات بر شانه چه افرادى گذارده مى شود. شايد اينبار نيز حلقه ديگرى از فساد در سايه اينگونه تدابير! و اراده ها در شُرُف تكوين است تا بتواند اينگونه رشدهاى انگلى به ارتقاى جايگاه برخى افراد ساده انديش ولى علاقمند به منصب هاى بزرگ يارى رساند.

 

نظر
افزودن جدید جستجو RSS
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
لطفا کد آنتی اسپم نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

کامپوننت نظرات بر مطالب، جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا - http://www.joomla.ir"

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 11 تیر 1391 ساعت 09:01