مراسم شام PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه 24 ارديبهشت 1391 ساعت 23:39

مراسم شام و اِعطاى احكام اعضاى هيات مديره انجمن ها و كانون جديد

شنيده شده كه با نزديك شدن ايام انتخابات، پنج انجمن جديد، شامل انجمن هاى مهندسان ناظر، مهندسان محاسب، دفاتر مهندسى طراحى، مشاوران و سازندگان ساختمان توسط عده اى از مهندسان كرج  تشكيل شده است.

مراسم معرفى هيات مديره انجمن هاى مذكور، چهارشنبه بيستم ارديبهشت برگزار و احكام ايشان در اين مراسمِ شام اِعطا شده است.

اقدام فوق عملا با چراغ خاموش انجام شده و برغم وجود سازمان نظام مهندسى ساختمان، كانون مهندسان و انجمن هاى صنفى رشته هاى مختلف ساختمانى، اطلاع رسانى به اعضاى اين سازمان و تشكلها براى حضور و رقابت در انتخابات انجمن هاى جديد صورت نپذيرفته است.

نزديك بودن ايام انتخابات از يك طرف ، تشكيل انجمن هاى جديد و نيزكانون مهندسان جديدى كه از اعضاى هيات مديره انجمن هاى مذكور تشكيل شده و به بنيانگذاران بسيار نزديك است از طرف ديگر، به علاوه روش "چراغ خاموش" اتخاذ شده، همگى حكايت از تلاش براى جريان سازى هاىِ انتخاباتى دارد.

شايان ذكر است كه حضور بنيانگذاران در انتخابات قبلى و چيدمان اعضاى اركان سازمان استان البرز توسط ايشان، ماهيت حاميان اين گروه و مجموعه اتفاقاتى كه طى اين مدت رخ داده، نه تنها كارنامه مثبتى را در افكار عمومى مهندسان به وجود نياورده است، بلكه اين استنباط را ايجاد كرده است كه برخى از اعضاى اين گروه كه تخطى هاى فراوانى در پرونده خويش دارند، و در معرض مجازات هاى شوراى انتظامى قرار دارند، در تدارك پوشش آتى خويش از گزند! احكام صادره توسط شوراى انتظامى عليه خويش هستند.

بزعم برخى از آگاهان عرصه نظام مهندسى، اقدام اخير گروه مذكور ميتواند روند سوء استفاده ها و تضييع حقوق اعضاى سازمان نظام مهندسى ساختمان استان البرز را تداوم بخشد.اگر چه بعضى از اعضاى گروه بنيان گذاران ممكن است شريك قافله مذكور در تخطى هاى صورت پذيرفته نباشند ولى ظاهراً براى رسيدن به هدفِ انتخاب شدن، رسيدن به منصب را با هر وسيله اى موجه مى دانند.

از آنجا كه تعداد قابل ملاحظه اى از فعالان و مهندسانِ مجرب كرج  نسبت به ماهيت افراد و جريان ها آشنا هستند و اثبات كرده اند كه هوشمندانه عمل مى كنند، بنابراين اين اقدام صورت گرفته به منزله آب در هاون كوبيدن است و به تعبير قديمى، بار كج به منزل نخواهد رسيد.

نظر
افزودن جدید جستجو RSS
سعید   |2012-07-12 04:32:47
شما هم میدونید ما هم میذونیم
آقایان هیت مدیره لطفا به فکر انتخابات آخرت هم باشید
علی   |2012-08-10 04:04:45
سلام
ای کاش فکری به حال صنف مهندسان می شد با نگاهی به گذشته مشخص می شود که ضرب المثل قدیمی ((دهان داره پس برای خوردن میاد ))مصداق پیدا می کنه
هم این هییت مدیره هم کانونی ها به فکر...
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
لطفا کد آنتی اسپم نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

کامپوننت نظرات بر مطالب، جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا - http://www.joomla.ir"